G8015E12B-RGR
Description
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC
DataSheet
G8015E12B-RGR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:15.30mm
Air Flow:40.0 CFM (1.12m³/min)
Static Pressure:0.200 in H2O (49.8 Pa)