G6015L24B-RGR
Description
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC
DataSheet
G6015L24B-RGR PDF
Type Description
Series:G6015-G
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H
Width:15.00mm
Air Flow:14.0 CFM (0.392m³/min)
Static Pressure:0.120 in H2O (29.9 Pa)