MR8025H24B2-FSR
Description
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR8025H24B2-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:25.00mm
Air Flow:60.0 CFM (1.68m³/min)
Static Pressure:0.290 in H2O (72.2 Pa)