MR8032H12B1-FSR
Description
FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
DataSheet
MR8032H12B1-FSR PDF
Type Description
Series:MR8032
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:32.00mm
Air Flow:73.0 CFM (2.04m³/min)
Static Pressure:0.763 in H2O (190.0 Pa)