MR1238E48B-FSR
Description
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
DataSheet
MR1238E48B-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:38.00mm
Air Flow:261.0 CFM (7.31m³/min)
Static Pressure:1.325 in H2O (330.0 Pa)