F1238H24B2-FSR-L16
Description
FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE
DataSheet
F1238H24B2-FSR-L16 PDF
Type Description
Series:F1238-H
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 119mm L x 119mm H
Width:38.00mm
Air Flow:115.0 CFM (3.22m³/min)
Static Pressure:0.250 in H2O (62.3 Pa)