MR9232L24B1-FSR
Description
FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR9232L24B1-FSR PDF
Type Description
Series:MR9232
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:32.00mm
Air Flow:62.0 CFM (1.74m³/min)
Static Pressure:0.240 in H2O (59.8 Pa)