MR9225X24B1-FSR
Description
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR9225X24B1-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:107.0 CFM (3.00m³/min)
Static Pressure:0.580 in H2O (144.5 Pa)