MSI2577H24B1-BBR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN IMP MTRZD 250X77.3MM 24VDC
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
MSI2577H24B1-BBR PDF
Type Description
Series:MSI2577
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Round - 250mm Dia
Width:77.30mm
Air Flow:716.0 CFM (20.05m³/min)
Static Pressure:3.365 in H2O (838.2 Pa)