G8032L12B1-RSR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 80X32MM TACH 12VDC
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
G8032L12B1-RSR PDF
Type Description
Series:G8032
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:32.00mm
Air Flow:34.0 CFM (0.952m³/min)
Static Pressure:0.200 in H2O (49.8 Pa)