MA1751X48B1-FSR-CC
Description
FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
DataSheet
MA1751X48B1-FSR-CC PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Width:50.80mm
Air Flow:290.6 CFM (8.14m³/min)
Static Pressure:0.780 in H2O (194.3 Pa)