MR8032M24B1+6-FSR
Description
FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR8032M24B1+6-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:32.00mm
Air Flow:67.0 CFM (1.88m³/min)
Static Pressure:0.640 in H2O (159.4 Pa)