E1225E48B1-FSR-TTL
Description
FAN AXIAL 120X25MM TACH 48VDC
DataSheet
E1225E48B1-FSR-TTL PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:93.0 CFM (2.60m³/min)
Static Pressure:0.280 in H2O (69.7 Pa)