G9225M24B-FS
Description
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC TERM
DataSheet
G9225M24B-FS PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:42.0 CFM (1.18m³/min)
Static Pressure:0.120 in H2O (29.9 Pa)