E1225E12B-FSR-CC
Description
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
DataSheet
E1225E12B-FSR-CC PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:93.0 CFM (2.60m³/min)
Static Pressure:0.280 in H2O (69.7 Pa)