F8025H24B1-FSR
Description
FAN AXIAL 80X25MM TACH 24VDC
DataSheet
F8025H24B1-FSR PDF
Type Description
Series:F8025
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:25.00mm
Air Flow:39.0 CFM (1.09m³/min)
Static Pressure:0.120 in H2O (29.9 Pa)