MR9232M12B-FSR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
MR9232M12B-FSR PDF
Type Description
Series:MR9232
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:32.00mm
Air Flow:74.0 CFM (2.07m³/min)
Static Pressure:0.340 in H2O (84.7 Pa)