G1238M12B1-FSR
Description
FAN AXIAL 120X38MM TACH 12VDC
DataSheet
G1238M12B1-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 119mm L x 119mm H
Width:38.00mm
Air Flow:125.0 CFM (3.50m³/min)
Static Pressure:0.320 in H2O (79.7 Pa)