MSI2577H48B1+7-BBR
Description
FAN IMP MTRZD 250X77.3MM 48VDC
DataSheet
MSI2577H48B1+7-BBR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Round - 250mm Dia
Width:77.30mm
Air Flow:716.0 CFM (20.05m³/min)
Static Pressure:3.365 in H2O (838.2 Pa)