G8032E24B1-RSR-WS
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 80X32MM TACH 24VDC
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
G8032E24B1-RSR-WS PDF
Type Description
Series:G8032
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:32.00mm
Air Flow:52.0 CFM (1.46m³/min)
Static Pressure:0.440 in H2O (109.6 Pa)