G9225L24B-FSR
Description
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC
DataSheet
G9225L24B-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:34.0 CFM (0.952m³/min)
Static Pressure:0.090 in H2O (22.4 Pa)