F8025M12B-FHR
Description
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
DataSheet
F8025M12B-FHR PDF
Type Description
Series:F8025-H
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:25.00mm
Air Flow:35.0 CFM (0.980m³/min)
Static Pressure:0.120 in H2O (29.9 Pa)