E1225M24B2-FSR
Description
FAN 120X25MM LCKD RTR 24VDC
DataSheet
E1225M24B2-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:67.0 CFM (1.88m³/min)
Static Pressure:0.180 in H2O (44.8 Pa)