MA7015M12B1-RSR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN 70X15MM BALL 12VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
MA7015M12B1-RSR PDF
Type Description
Series:MA7015
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 70mm L x 70mm H
Width:15.00mm