MR1225L24B1-FSR
Description
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR1225L24B1-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:107.0 CFM (3.00m³/min)
Static Pressure:0.290 in H2O (72.2 Pa)