G4015X24B-RSR
Description
FAN AXIAL 40X15MM 24VDC
DataSheet
G4015X24B-RSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H
Width:15.00mm
Air Flow:12.0 CFM (0.336m³/min)
Static Pressure:0.600 in H2O (149.5 Pa)