F6025X12B-RSR
Description
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC
DataSheet
F6025X12B-RSR PDF
Type Description
Series:F6025
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H
Width:25.00mm
Air Flow:27.0 CFM (0.756m³/min)
Static Pressure:0.280 in H2O (69.7 Pa)