G9232X24B1-FSR
Description
FAN AXIAL 92X32MM TACH 24VDC
DataSheet
G9232X24B1-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:32.00mm
Air Flow:68.0 CFM (1.90m³/min)
Static Pressure:0.330 in H2O (82.2 Pa)