F6025E24B-RSR
Description
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC
DataSheet
F6025E24B-RSR PDF
Type Description
Series:F6025
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H
Width:25.00mm
Air Flow:24.0 CFM (0.672m³/min)
Static Pressure:0.230 in H2O (57.3 Pa)