F1238X24B2-FSR
Description
FAN 120X38MM LCKD RTR 24VDC
DataSheet
F1238X24B2-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 119mm L x 119mm H
Width:38.00mm
Air Flow:140.0 CFM (3.92m³/min)
Static Pressure:0.300 in H2O (74.7 Pa)