G1238L12B-FSR-CC
Description
FAN AXIAL 120X38MM CC 12VDC
DataSheet
G1238L12B-FSR-CC PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 119mm L x 119mm H
Width:38.00mm
Air Flow:107.0 CFM (3.00m³/min)
Static Pressure:0.240 in H2O (59.8 Pa)