G6015M24B-RHR-EM
Description
FAN AXIAL 60X15MM IP57 24VDC
DataSheet
G6015M24B-RHR-EM PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H
Width:15.00mm
Air Flow:16.0 CFM (0.448m³/min)
Static Pressure:0.170 in H2O (42.3 Pa)