G1225E24B-FSR-EM
Description
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
DataSheet
G1225E24B-FSR-EM PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:99.0 CFM (2.77m³/min)
Static Pressure:0.220 in H2O (54.8 Pa)