MA1751E48B2-FSR-TTL
Description
FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
DataSheet
MA1751E48B2-FSR-TTL PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Width:50.80mm
Air Flow:269.2 CFM (7.54m³/min)
Static Pressure:0.670 in H2O (166.9 Pa)