MA3010L12C-RSR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
MA3010L12C-RSR PDF
Type Description
Series:MA3010
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 30mm L x 30mm H
Width:10.00mm
Air Flow:2.1 CFM (0.059m³/min)
Static Pressure:0.070 in H2O (17.4 Pa)