MSI1769H48B1+7-BBR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN IMP MTRZD 175X69MM 48VDC
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
MSI1769H48B1+7-BBR PDF
Type Description
Series:MSI1769
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Round - 175mm Dia
Width:69.00mm
Air Flow:345.0 CFM (9.66m³/min)
Static Pressure:1.800 in H2O (448.4 Pa)