MR9225L24B1+6-FSR
Description
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR9225L24B1+6-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:68.0 CFM (1.90m³/min)
Static Pressure:0.230 in H2O (57.3 Pa)