G4010L12B-RSR
Description
FAN AXIAL 40X10MM 12VDC
DataSheet
G4010L12B-RSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H
Width:10.30mm
Air Flow:6.0 CFM (0.168m³/min)
Static Pressure:0.110 in H2O (27.4 Pa)