MD9238E12B-FSR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 92X38MM 12VDC
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
MD9238E12B-FSR PDF
Type Description
Series:MD9238
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:38.00mm
Air Flow:110.6 CFM (3.10m³/min)
Static Pressure:0.670 in H2O (166.9 Pa)