MR1238M24B2-FSR
Description
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR1238M24B2-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:38.00mm
Air Flow:210.0 CFM (5.88m³/min)
Static Pressure:0.850 in H2O (211.7 Pa)