MR9225M24B1-FSR
Description
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR9225M24B1-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:81.0 CFM (2.27m³/min)
Static Pressure:0.330 in H2O (82.2 Pa)