MR4020H24B-RSR
Description
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR4020H24B-RSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H
Width:20.00mm
Air Flow:13.6 CFM (0.381m³/min)
Static Pressure:0.340 in H2O (84.7 Pa)