G9232H12B2-FSR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 92X32MM LCKD RTR 12VDC
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
G9232H12B2-FSR PDF
Type Description
Series:G9232
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:32.00mm
Air Flow:55.0 CFM (1.54m³/min)
Static Pressure:0.240 in H2O (59.8 Pa)