G6015X12B-RHR-EM
Description
FAN AXIAL 60X15MM IP57 12VDC
DataSheet
G6015X12B-RHR-EM PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H
Width:15.00mm
Air Flow:22.0 CFM (0.616m³/min)
Static Pressure:0.300 in H2O (74.7 Pa)