MR3010E12B-RSR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
MR3010E12B-RSR PDF
Type Description
Series:MR3010
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 30mm L x 30mm H
Width:10.00mm
Air Flow:7.7 CFM (0.216m³/min)
Static Pressure:0.040 in H2O (10.0 Pa)