F8025L12B-FSR-EM
Description
FAN AXIAL 80X25MM IP57 12VDC
DataSheet
F8025L12B-FSR-EM PDF
Type Description
Series:F8025
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:25.00mm
Air Flow:29.0 CFM (0.812m³/min)
Static Pressure:0.070 in H2O (17.4 Pa)