MS9238H24B-FHR-2EM
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 92X92X38MM 24VDC W/ENC
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
MS9238H24B-FHR-2EM PDF
Type Description
Series:MS9238-H
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:38.00mm
Air Flow:166.7 CFM (4.67m³/min)
Static Pressure:1.450 in H2O (361.2 Pa)