MR3010M12B1-RSR
Description
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
DataSheet
MR3010M12B1-RSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 30mm L x 30mm H
Width:10.00mm
Air Flow:5.4 CFM (0.151m³/min)
Static Pressure:0.190 in H2O (47.3 Pa)