G1225M12B1-FSR
Description
FAN AXIAL 120X25MM TACH 12VDC
DataSheet
G1225M12B1-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:78.0 CFM (2.18m³/min)
Static Pressure:0.150 in H2O (37.3 Pa)