F8025M12B-FSR
Description
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC
DataSheet
F8025M12B-FSR PDF
Type Description
Series:F8025
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:25.00mm
Air Flow:34.0 CFM (0.952m³/min)
Static Pressure:0.090 in H2O (22.4 Pa)